TRT Personel Alımı İş Başvurusu 2014

TRT Personel Alımı İş Başvurusu 2014

TRT’de  çalışmak ister misiniz? TRT iş başvurusu ve TRT personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için TRT insan kaynaklarını araştırdık. TRT iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

1 Mayıs 1964 tarihinde 359 sayılı TRT Kanunun yürürlüğe girmesiyle ülkemizde yeni bir çağın temellerini attık. 1989 yılına kadar rakipsiz devam ettiğimiz bu yolda günümüze kadar sayısız başarılı işlere imzasını atan TRT,  günümüzde de çizgisini bozmadan rekabetçi yayın anlayışıyla 14 televizyon, 7 ulusal, 6 bölgesel, 2 uluslararası radyo kanalı, trt.net.tr ve trt.world.com internet siteleri ile 35 dil ve lehçede değerli Türk Halkı’nın sesi olmaya devam etmektedir. Rakamlardan da anlaşıldığı üzere bu kadar kısa sürede inanılmaz büyüme gösteren kurumumuz, ilkeli bir şekilde rekabetini devam ettirebilmek için bünyesine çalışma arkadaşları alacaktır. TRT İş Başvurusunamüracaat ettiğiniz taktirde siz de değişmeyen misyonumuza katkıda bulunabileceksiniz.

Haberleşmenin bu kadar önemli olduğu 21. Yüzyılda siz de Türkiye’nin en saygın kurumlarından birisi olan TRT ‘nin içinde yer almak istiyorsanız TRT İş Başvurusuna müracaat ediniz.

TRT’ye iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

12 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current ye@r *