Tarım Kredi Kooperatifleri Personel Alımı 2014

Tarım Kredi Kooperatifleri Memur Personel Alımı 2014

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri kendi bünyesinde çalıştırmak üzere 359 personel alımı yapacak. Farklı pozisyonları yapılacak olan alımlar, kurumun kendi web sitesi üzerinden yapılan detaylı bilgiler doğrultusunda gerçekleştirilecek. Bu nedenle kurumun web sitesinde yer alan insan kaynakları menüsünden yapılan duyuruların adaylar tarafından takip edilmesi gerekecek ve yapılan duyuruda adaylardan istenen belgelerin neler olduğu açıklanacak. Türkiye Tarım Kredi kooperatifleri personel alımı 2014 yılı içerisinde de devam edecek.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri personel alımı nasıl yapılacak?

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesinde gerçekleştirilecek personel alımları öncelikle kurumun web sayfası üzerinden duyurulacak ve başvuruların genel müdürlüğe ya da bölge müdürlüklerine yapılması istenecek. Bunun yanında posta yolu ile yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecek.

Kurum bünyesine katılacak yeni elemanlar 124 ön lisans, 120 lisans mezunu ve 115 ziraat mühendisi olacak ve toplamda 359 adet personel alımı yapılacak. Bunun yanında 22 Eylül tarihinde yapılan KPSS sınavına giren ve KPSS 93 puanı üzerinden 70 puan barajını aşmış adaylar başvuru yapmaya hak kazanacak. Ayrıca KPSS 1, 2, 3, 4 ve 5 puan türlerinden birinde 60 puan barajını geçmiş olan 4 yıllık üniversite mezunları da başvuru yapmaya hakkı elde edecek.

Başvuru yapmak için gerekli şartları sağlayan adaylar, yapılan değerlendirmelerin ardından puan sıralamasına göre dereceye girecek ve bunun ardından işe başvuruları kabul edilecek.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Personel Alımı 2014 İş başvurusu için TIKLAYINIZ.

Kaynak: memuruz.net

 1. meltem
  Şub 8th, 2014 at 11:25 | #1

  Siteye giriyorum ama 404 hata veriyor nasıl düzeltebilirim ?

 2. herita sinten
  May 20th, 2014 at 22:54 | #2

  Dikkat !

  Eğer kötü bir kredi var ya da faturalarınızı ödemek için paraya ihtiyacım var mı ? Sana güveniyorum memnun olacağım, güvenilir yararlanıcı yapmak sizi bilgilendirmek için bu orta kullanmak istiyorum .

  Hayır kredi kontrolü , % 100 Garantili . E – posta: heritasintenloansfirm01@hotmail.com

  NOT : Sadece ciddi fikirli insanlar edilir. Biz meşru ve ilgilenen varsaaşağıdaki ile bize geri gerçek ve ciddi people.Come kredi fon hazırız :

  Tam adı:
  Adres:
  Şehir :
  Eyalet:
  Ülke:
  Telefon:
  Kredigerekli miktarda beri :
  Son Başvuru Tarihi:
  Reklamlardan Aylık gelirleri:
  Cinsiyet :

  Biz postanızı aldıktan sonra , biz size bizim kredi koşullarının yönetimini göndereceğiz . Firmamız E – mail ulaşın : heritasintenloansfirm01@hotmail.com

  Sayın Herita Sinten

Yorum yaz

Current day month ye@r *